Piknik rodzinny w Maruszowie

  • 1.08.2018, 12:10
Piknik rodzinny w Maruszowie
Podziel się:
Oceń:
W minioną sobotę boisko w małej miejscowości Maruszów w gminie Ożarów tętniło życiem. A wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Maruszów.

Wśród licznie zaplanowanych atrakcji dla przybyłych uczestników imprezy, czekał recital Alicji Śmielak, solistki z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury imienia Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie. Były również gry i zabawy. Na najmłodszych miłośników przekąsek czekała darmowa wata cukrowa i popcorn. Każdy chętny mógł również pokosztować naleśników i smakowitych gofrów. Miłą niespodzianką dla milusińskich był także dmuchaniec. 

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

 

Uczestników sobotniej imprezy zachwyciło ułańskie widowisko, które zaprezentowała Kawaleria Kowalów z Borowa nad Wisłą, którzy znakomicie prezentowali się w barwach 24 Pułku Ułanów z Kraśnika. Z zapartym tchem widzowie oglądali ułańskie salwy. Był również pokaz jazdy akrobatycznej i skok podczas konnej jazdy przez ogień.

 

Jak podkreślają członkowie stowarzyszenia do przygotowania festynu zaangażowali się wszyscy chętni mieszkańcy Maruszowa.

 

Gospodarzem sobotniej  imprezy była  Mariola Bańcer, radna Rady Miejskiej w Ożarowie, która oficjalnie powitała licznie zgromadzonych uczestników rodzinnej zabawy.

 

- Witam wszystkich bardzo serdecznie na naszym pikniku. Pogoda dziś dopisała, więc myślę, że będziemy się bawić długo i wesoło. Życzę  przeżycia niezapomnianych wrażeń – mówiła Mariola Bańcer.

 

W pikniku wspólnie z mieszkańcami wzięli udział: Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu oraz Marcin Majcher, burmistrz Ożarowa i Paweł Rędziak, wiceburmistrz Ożarowa. 

 

Festyn zakończył się wspólną zabawą taneczną.

 

KK

 

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl