W gminie Iwaniska wyremontowano kolejne nawierzchnie dróg powiatowych

  • 11.10.2018, 13:13 (aktualizacja 11.10.2018 14:13)
W gminie Iwaniska wyremontowano kolejne nawierzchnie dróg powiatowych Fot. www.opatow.pl
Podziel się:
Oceń:
Tym razem dokonano odbioru technicznego trzech odcinków dróg powiatowych w gminie Iwaniska: w Marianowie o długości kilometra, we wsi Wzory (trzysta metrów) oraz w Mydłowie i Kaczycach (kilometr i trzysta metrów). Łączny koszt prac to ponad pół miliona złotych.

Jak powiedział Bogusław Włodarczyk, starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu Opatowskiego, samorząd powiatowy konsekwentnie realizuje modernizację dróg powiatowych.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.


- Drogi to podstawa – przekonuje starosta. – To podstawa każdego biznesu, są też bardzo ważne w jakości życia mieszkańców. 

Zdjęcia (15)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl