W Ożarowie uroczyście świętowali Dzień Edukacji Narodowej

  • 16.10.2018, 15:17
W Ożarowie uroczyście świętowali Dzień Edukacji Narodowej
Podziel się:
Oceń:
Od wieków pełnią ważną misję, choć z każdym rokiem wydaje się ona coraz trudniejsza. Mowa tu o nauczycielach, którzy w Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie obchodzili uroczyście swoje święto. By docenić ich trud uczniowie przygotowali specjalny program artystyczny. Miniony piątek w ożarowskiej szkole był wyjątkowym dniem nie tylko dla nauczycieli. Wyjątkowy dzień stanowił również dla wszystkich pierwszoklasistów, których oficjalnie przyjęto w poczet społeczności szkolnej.

W ożarowskim Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie znany jako Dzień Nauczyciela, co roku jest wyjątkowy i wzruszający. Były podziękowania, gratulacje i nagrody. W imieniu uczniów wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za codzienną pracę oraz niejednokrotnie poświęcenie, w krótkim przemówieniu podziękowała przewodnicząca samorządu uczniowskiego. W części oficjalnej uroczystości również dyrektor szkoły, Marcin Stańczyk podziękował pracownikom za całoroczną, ciężką pracę pełną pasji i zaangażowania.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Dyrektor szkoły również został wyróżniony nagrodą Starosty Opatowskiego. Jak podkreślił członek Zarządu Powiatu, Mirosław Adamek, dzięki odpowiedniej inicjatywie dyrekcji udało się zrealizować ponad 3 milionowy projekt, który doskonale zamyka większość potrzeb inwestycyjnych szkoły.

W podwójnej uroczystości w ożarowskiej szkole udział wzięli także zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się: burmistrz miasta i gminy Ożarów Marcin Majcher, sekretarz gminy Tomasz Sobieraj oraz przedstawicielka Starostwa Powiatowego Jolanta Magierowska.

 

Pierwszoklasiści ślubowali również w Szkole Podstawowej

Ważny dzień w poniedziałek mieli również uczniowie Szkoły Podstawowej
„U Skłodowskiej”. Pierwszoklasiści uroczyście złożyli swoją pierwszą przysięgę. Poniedziałkową uroczystość uświetnił program specjalnie przygotowanego występu.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl