I. SESJA RADY GMINY W TARŁOWIE - 21.11.2018

  • 23.11.2018, 16:30
I. SESJA RADY GMINY W TARŁOWIE - 21.11.2018
Podziel się:
Oceń:
Bardzo uroczysta była pierwsza sesja w Gminie Tarłów. Nie zabrakło gratulacji, wzruszeń i licznych podziękowań.

Podczas sesji wybrany wójt Tomasz Kamiński złożył oficjalne ślubowanie. Dziękował również za obdarzenie go tak dużym zaufaniem przez wyborców. Obiecał nie zawieść pokładanych w nich oczekiwań i nadziei.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Równie ważnym punktem ostatnich obrad w Tarłowie był wybór przewodniczącego Rady Gminy na kadencję 2018 – 2023.  Zaszczytną funkcję przewodniczącego przez najbliższe pięć lat pełnić będzie Janusz Giez,
z komitetu Tomasza Kamińskiego. Przewodniczącemu asystować będą pełniąc funkcje wiceprzewodniczących Czesław Bartos (Polskie Stronnictwo Ludowe) i Krzysztof Płatek (  KWW Tomasza Kamińskiego).

Miłym akcentem wieńczącym pierwsze spotkanie i obrady nowo wybranych władz był pełen wzruszeń koncert zaprzyjaźnionego Koła Gospodyń Wiejskich „Kalinki” z Brzozowej oraz działaczek z Dorotki przy akompaniamencie Władysława Morki.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl