Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie

  • 26.05.2017, 19:27 (aktualizacja 28.05.2017 22:37)
  • OzarowTV
Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej-Curie
W czwartek, 25 maja w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie odbył się dzień otwarty. Mury „Skłodowskiej” odwiedzili uczniowie szkół gimnazjalnych z Ożarowa, Tarłowa, Ciszycy Górnej, Bidzin i Ćmielowa.

 

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Gimnazjaliści w trakcie dnia otwartego zapoznali się ze wszystkimi typami szkół oraz ofertą edukacyjną „Skłodowskiej”. Nie zabrakło również zwiedzania budynku. Goście odwiedzili między innymi: warsztaty szkolne, pracownię chemiczną, spawalnie, siłownię oraz pracownie informatyczne. Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających atrakcje w postaci konkursów z nagrodami, a także pokazu udzielania pierwszej pomocy. 
Przybyli goście mogli poznać grono pedagogiczne oraz porozmawiać z młodzieżą uczącą się w ożarowskim Zespole Szkół. Dzień otwarty upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.

ozarowtv_
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl