Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

IV. Piknik Sportowo - Integracyjny - 01.06.2017

  • 1.06.2017, 18:00 (aktualizacja 01.06.2017 18:10)
  • Redakcja
IV. Piknik Sportowo - Integracyjny - 01.06.2017

W czwartek, 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Ożarowie odbył się IV Piknik Sportowo-Integracyjny. Głównym celem organizacji imprezy było pobudzanie i rozwijanie aktywności fizycznej wśród dzieci z gminy Ożarów. Wspólna zabawa to również dobry sposób na integrację międzypokoleniową dzieci i rodziców. Jednak aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, to przede wszystkim świetny pomysł na spędzenie Dnia Dziecka.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

 

W pikniku wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych w Janowicach, Lasocinie, Pisarach i Ożarowie, rodzice uczniów oraz młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Mieczysława Jopka w Dębnie.     

Dzieciaki z radością i zapałem brały udział w przygotowanych zabawach. Organizatorzy zapewnili najmłodszym w tym dniu wiele atrakcji. Znalazły się wśród nich m.in. malowanie twarzy, zabawy z klaunami, malowanie kredą i zmagania sportowe. Nie zabrakło również występów tanecznych i wokalnych.

 

Organizacją imprezy zajęli się: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie – harcerze z drużyny „Szarych Szeregów”, SOSz-W w Dębnie oraz M-GOK w Ożarowie.    

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl