"The History of American Music" - Stanley Breckenridge - MGOK w Ożarowie 06.06.2017

  • 9.06.2017, 14:36
"The History of American Music" - Stanley Breckenridge - MGOK w Ożarowie 06.06.2017
Podziel się:
Oceń:

We wtorek, 6 czerwca w sali kameralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ożarowie odbyło się spotkanie edukacyjne uczniów z ożarowskich szkół z muzykiem Stanleyem Breckenridge. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach autorskiego programu „Education Music Performance” skierowanego do osób w każdym wieku. Organizatorami tej nietypowej lekcji na temat amerykańskiej muzyki były: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Staley Breckenridge to pianista, wokalista i kompozytor. Jest doktorem muzykologii i wykładowcą z Kalifornijskiego Uniwersytetu Stanowego.

Podczas wtorkowego spotkania młodzież chętnie brała udział w ćwiczeniach wokalnych przygotowanych przez zaproszonego gościa. Uczniowie rozmawiali ze Staleyem Breckenridge o historii muzyki amerykańskiej, a także poznali różne odmiany bluesa.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl