Środa, 21.02.2018, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

"Zapewniamy wysokiej jakości usługi społeczne w Powiecie Opatowskim" - uroczyste podpisanie umów

  • 21.06.2017, 13:10 (aktualizacja 21.06.2017 15:16)
  • Redakcja
"Zapewniamy wysokiej jakości usługi społeczne w Powiecie Opatowskim" - uroczyste podpisanie umów

W poniedziałek, 19 czerwca w Starostwie Powiatowym w Kielcach odbyło się uroczyste podpisanie umowy na dofinansowanie projektu „Zapewniamy wysokiej jakości usługi społeczne w Powiecie Opatowskim”. Jego inicjatorem jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie. Projekt skierowany jest do osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym, ich rodzin oraz osób niesamodzielnych i osób sprawujących nad nimi opiekę.

Na uroczystym podpisaniu projektu obecni byli Prezes zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie – Tadeusz Życiński, Wiceprezes zarządu stowarzyszenia – Artur Sobczak oraz członek zarządu Powiatu Opatowskiego Mirosław Adamek.

Celem przedsięwzięcia jest włączenie społeczne grupy 230 osób i zapewnienie im zwiększenia dostępu do wysokiej jakości usług społecznych na terenie powiatu opatowskiego. W ramach projektu zostaną utworzone: Klub Seniora w Ożarowie oraz Centrum Asystentury przy PCPR w Opatowie.

 

 

 

 

redakcja_
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl