Sesja Rady Miejskiej w Ożarowie - 28.06.2017

  • 28.06.2017, 15:54
  • Redakcja
Sesja Rady Miejskiej w Ożarowie - 28.06.2017
Podziel się:
Oceń:

 

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

W środę, 28 czerwca w sali kameralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ożarowie odbyła się sesja Rady Miejskiej. Po rozpoczęciu obrad i zatwierdzeniu ich porządku radni poddali pod głosowanie sześć projektów uchwał. Wszystkie zostały przyjęte jednogłośnie. Członkowie Rady Miejskiej w trakcie środowego posiedzenia przyjęli projekty dotyczące: nabycia nieruchomości gruntowych położonych w miejscowości Sobótka, Suchodółka i Ożarów, a także zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej, zmian w budżecie oraz udzielenia pomocy finansowej dla województwa świętokrzyskiego.

Po zakończeniu głosowania, informacje z działalności Rady pomiędzy sesjami przekazał burmistrz Ożarowa Marcin Majcher. Odniósł się do działalności kulturalnej, prowadzonej na terenie gminy – pikniki integracyjne, Dni Ożarowa oraz wystawa „Cudze chwalicie swego nie znacie” zorganizowana przez M-GOK. Burmistrz mówił także m.in. o gminnych zawodach OSP w Lasocinie, rozgrywkach sportowych na terenie stadionu miejskiego oraz nagrodzie dla sołtysa z Sobowa Tomasza Bogusłwaskiego – laureata z gminy Ożarów, w plebiscycie „Sołtys roku”.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl