Czwartek, 19.07.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum "U Skłodowskiej" - wideorealcja

  • 5.07.2017, 14:26
  • Redakcja
Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum "U Skłodowskiej" - wideorealcja

23 czerwca w Gimnazjum przy Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, wraz z pożegnaniem klasy trzeciej.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły – Wioletta Jopek, która powitała zgromadzonych na sali gimnastycznej: gości, grono pedagogiczne, rodziców i uczniów. Podziękowała także za rok wytężonej pracy i osiągnięte wyniki. Następnie, tradycyjnie już, młodzieży zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, oraz inne nagrody przyznawane za osiągnięcia.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl