Czwartek, 19.07.2018, imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie

  • 7.07.2017, 12:21
  • Redakcja
Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie

Pożegnanie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Marii Skóodowkiej - Curie w Ożarowie rozpoczęto polową mszą świętą, która została odprawiona w sali gimnastycznej. Następnie krótkie przemówienie wygłosił dyrektor „Skłodowskiej", Marcin Stańczyk. Pierwsze słowa skierował do młodzieży, której dziękował za wytężoną pracę w tkacie roku szkolnego i gratulował uzyskanych wyników. Za pomoc w ciągłym udoskonalaniu placówki dyrektor podziękował także staroście opatowskiemu Bogusławowi Włodarczykowi oraz Starostwu Powiatowemu, które jest organem prowadzącym szkołę. Podczas tej części uroczystości był również czas na omówienie nowych inwestycji, które niebawem się rozpoczną.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

 

Po przemowie nadszedł czas na wręczanie nagród dla uczniów z najwyższą średnią. Rok szkolny 2016/2017 w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie z wyróżnieniem zakończyło 21 uczniów, szkoła zawodowa – dziesięć wyróżnień, liceum ogólnokształcące dziewięć wyróżnień, technikum dwa. Nagrody za 100% frekwencję otrzymały dwie uczennice szkoły zawodowej. Na zakończenie uroczystości swoje wyróżnienia wręczali przedstawiciele PCK w Sandomierzu. Dyplomy i nagrody dla ratowników medycznych zostały przyznane w ramach podziękowań, za pomoc przy organizacji Okręgowych Mistrzostw PCK w Sandomierzu z udzielania pierwszej pomocy oraz za zajęcie II miejsca w Zawodach Rejonowych PCK, również z udzielania pierwszej pomocy.

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl