Wyjątkowy Dzień Kobiet w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury

  • 10.03.2018, 21:29
Wyjątkowy Dzień Kobiet w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury
Podziel się:
Oceń:
Ponad sześćset kobiet wysłuchało najpiękniejszych arii operowych i operetkowych podczas koncertów z okazji Dnia Kobiet w Opatowie i Ożarowie. Koncert poprowadził Kazimierz Kowalski, znany śpiewak operowy.

Przed wejściem na salę tulipany rozdawali radni rady Powiatu Opatowskiego: Mirosław Adamek, Jacek Dwojak i Krzysztof Mazurkiewicz. Kwiaty wręczał też osobiście Marcin Majcher, burmistrz Ożarowa.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

– W imieniu samorządu gminy Ożarów życzę wszystkim paniom owocnych, szczęśliwych dni. A przede wszystkim proszę was, abyście były dla nas cierpliwe, wyrozumiałe. Będziemy was za to na pewno głęboko kochać. Życzę dużo uśmiechu radości. Abyście zawsze odczuwały nasze ciepło, naszą serdeczność, nasze uczucia - mówił już na scenie burmistrz Ożarowa Marcin Majcher.

Na spotkanie z paniami specjalnie przyjechał poseł Kazimierz Kotowski. W imieniu starosty Bogusława Włodarczyka najlepsze życzenia paniom przekazał Adam Bodura. Życzenia składał wiceprzewodniczący Rady Powiatu Opatowskiego, radny Krzysztof Mazurkiewicz.

- Jestem zaskoczona pięknymi pieśniami – mówiła chwilę po koncercie Maria z Ożarowa. – Na co dzień, na żywo przecież nie mamy możliwości słuchania takich pieśni i dlatego tym bardziej cieszę się, że wysłuchałam pięknego koncertu.

Zarówno w Ożarowie jak i Opatowie sale wypełnione były po brzegi. Muzyków nagradzano gromkimi brawami.Organizatorami koncertów byli: Samorząd Powiatu Opatowskiego, Bogusław Włodarczyk, starosta opatowski i Marcin Majcher, burmistrz Ożarowa.

 

Zdjęcia (35)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl