W DPS-ie w Zochcinku prace trwają. Dokonano częściowego odbioru robót

  • 4.04.2018, 16:38 (aktualizacja 04.04.2018 17:27)
W DPS-ie w Zochcinku prace trwają. Dokonano częściowego odbioru robót
Podziel się:
Oceń:
Do tej pory poszczególne budynki DPS zostały docieplone z zewnątrz, ociepleniu poddano również poddasza i wymieniono stolarkę okienną. Dotychczasowy koszt wykonanych robót związanych z termomodernizacją wyniósł około 250 tysięcy złotych.

Prace budowlane prowadzone na terenie Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku są wykonywane w ramach realizacji projektu „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Powiatu Opatowskiego”. Inwestycja jest finansowana ze środków Regionalnego Programu Województwa Świętokrzyskiego.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Jak podkreśla starosta Bogusław Włodarczyk realizowana inwestycja przełoży się na oszczędności związane z kosztami utrzymania budynków.

- Przeprowadzona inwestycja ma być przyjazna środowisku. Chcemy zastosować nowoczesne rozwiązania technologiczne służące ochronie środowiska. Nowe technologie pozwolą również na zmniejszenie utrzymania kosztów poszczególnych placówek, a to z kolei przekłada się na możliwość zwiększenia pensji dla pracowników – tłumaczył starosta opatowski Bogusław Włodarczyk.

Stan wykonanych prac sprawdzili: Gustaw Saramański – wicestarosta opatowski, Marek Gołasa z Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Opatowie oraz Marcin Opałka – wicedyrektor Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku.

Całkowita wartość realizowanego przedsięwzięcia  wyniesie 4 000 300 zł, a jej zakończenie zaplanowane jest na koniec sierpnia bieżącego roku. (KK)

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl