Piknik rodzinny w Wyszmontowie

  • 6.06.2018, 14:44
Piknik rodzinny w Wyszmontowie
Podziel się:
Oceń:
Mieszkańcy Wyszmontowa i okolicznych miejscowości w minioną sobotę nie mogli narzekać na nudę. Występy artystyczne, pyszne jedzenie oraz małe zawody sportowe i konkursy z nagrodami to tylko niektóre atrakcje Pikniku rodzinnego

W takcie rodzinnej imprezy świętowano Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz zbliżający się Dzień Ojca. Wszystkich zgromadzonych powitała radna Rady Miejskiej, przewodnicząca KGW Wyszmontów, Halina Dragan, która podziękowała za tak liczne przybycie i przyjęcie zaproszenia.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

- Dziękuję, że skorzystaliście z naszego zaproszenia. Cieszę się, że tak chętnie uczestniczycie we wszystkich piknikach, spotkaniach organizowanych przez nasze koło gospodyń wiejskich. Jest mi niezmiernie miło, że możemy po raz kolejny spotkać się i pobyć w swoim towarzystwie – mówiła Halina Dragan.

Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Dla miłośników sportowych emocji były rozgrywki piłki nożnej „Mali kontra Duzi” oraz mecz siatkówki. Lubiący konkursy z nagrodami mogli wziąć w udział w licznych konkurencjach siłowych i tanecznych. Na wszystkich czekało także pyszne jedzenie przygotowane przez panie z KGW. Na scenie zaprezentowała się również miejscowa młodzież. Rodzinna impreza zakończyła się wspólną zabawą taneczną.

Katarzyna Kaszluga

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl