O nas

Projekt OzarowTV.pl to lokalna telewizja internetowa informująca w globalnym zasięgu o wydarzeniach mających miejsce w mieście Ożarów, okolicznych miejscowościach oraz ościennych gminach.

Informacje na temat bieżących i ważnych spraw są przez OzarowTV.pl przekazywane w formie audio-wideo oraz zdjęciowo-tekstowej. Spersonalizowany portal na wyłączność dla Ożarowa dostępny jest pod adresem www.OzarowTV.pl. Dopełnieniem jest nasz fanpage www.facebook.com/OzarowTV, gdzie pojawiają się linki do materiałów z aktualnych wydarzeń.

Dzięki takiej formie transmisji, zasięgu na skalę globalną, możliwe jest oglądanie publikowanych programów i transmisji za pośrednictwem komputerów, laptopów, tabletów i telefonów, czyli wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube, a także w telewizorach typu  tzw. smart tv  z dostępem do Internetu. Portal przystosowany jest do odbioru na wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach.

Widzowie jako inspiratorzy podejmowanych przez nas tematów, mają ogromny wpływ na realizowane programy. Czekamy zatem na propozycje. Wystarczy polubić nasz profil, a wszystkie propozycje można wysyłać na adres  [email protected] lub za pośrednictwem facebooka/OzarowTV lub pod numerami redakcyjnych telefonów: 501 109 484 oraz 570 020 619

Zapraszamy do kontaktu!