Uroczyste otwarcie Placu Rekreacyjno - Wypoczynkowego na opatowskiej Promenadzie

  • 11.07.2018, 08:00
  • Redakcja
Promenada Opatów
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Plac rekreacyjno – wypoczynkowy przy opatowskiej Promenadzie został już oficjalnie otwarty. Jak szacują organizatorzy na uroczyste przekazanie miejsca wypoczynku przyszło ponad dwa tysiące osób. Na otwarcie kilkumilionowej inwestycji przybyli nie tylko mieszkańcy Opatowa, ale także innych miejscowości powiatu. Warto zaznaczyć, że nowopowstały plac rekreacyjno – wypoczynkowy to jedno z największych tego typu miejsc w regionie.

Z okazji otwarcia organizatorzy zapewnili szereg atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszył się olbrzymi plac zabaw, na którym znajdują się m.in. bujaki, karuzele, huśtawki, linarium czy ścianka sprawnościowa. Na zagospodarowanym terenie znajduje się również skatepark, na którym instruktażu jazdy na desce udzielał gość specjalny Jakub Golański. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w zawodach sportowych na boisku wielofunkcyjnym. Na najmłodszych czekały natomiast liczne zabawy, gry i konkursy z nagrodami.

W nowo otwartym miejscu wypoczynku każdy znajdzie coś dla siebie. Jest strefa dla dzieci, strefa wypoczynku dla starszych oraz siłownia na powietrzu. Na terenie parku znajduje się także antresola ze stołami do gry w szachy, a także miejsce do grillowania. Park będzie otwarty siedem dni w tygodniu od 8 do 22.

Nie byłoby oficjalnego otwarcia bez przecięcia wstęgi, którego dokonali: Marek Szczepanik, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Ewelina Bień, radna Sejmiku Województwa, Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski w asyście wicestarosty Gustawa Saramańskiego oraz  Anety Bławat, radnej Rady Powiatu Opatowskiego.

KK

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe