W Nowem po raz kolejny zakończono plenery malarskie. Ponad tydzień pracowali tutaj utalentowani artyści

  • 17.07.2018, 19:38
  • OzarowTV
Zakończenie plenerów malarskich w Nowem
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W miniony weekend dobiegły końca plenery artystyczne w Nowem. Podsumowanie pleneru rzeźbiarskiego i malarskiego odbyło się w Gospodarstwie Agroturystycznym Sielska Dolina.

Spotkanie artystów z mieszkańcami rozpoczęło się od koncertu grupy SEVEN HEAVEN z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im. Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie. W części artystycznej zaprezentowali się też wokaliści Sławomira Lutyńskiego: Zuzanna Bąk, Zuzanna Pastuszka i Oskar Juryś.

W plenerach wzięło udział dwudziestu trzech artystów z Polski, Ukrainy i Białorusi. Wśród uczestników pleneru znaleźli się podopieczni ożarowskiej Grupy Artystycznej Spinka. Spotkanie zakończyła zabawa taneczna i regionalny poczęstunek.

(KK)

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe