Moc atrakcji podczas festynu rodzinnego w Sobótce

  • 18.07.2018, 09:09
  • OzarowTV
Festyn rodzinny w Sobótce
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Festyn w Sobótce rozpoczął cykl pikników rodzinnych w powiecie opatowskim. Impreza ściągnęła tłumy mieszkańców Sobótki i okolicznych miejscowości. Dla dzieci przewidziano konkursy z nagrodami.

Były też dmuchane zjeżdżalnie, kiełbaski z grilla, darmowe słodkości i napoje. Swoje stoisko zaprezentował Zespół Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie. Atrakcją był również pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu uczniów ożarowskiej szkoły. Zainteresowaniem cieszyła się prezentacja działania robotów z klocków lego. Organizatorem festynów jest Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut


- Zawsze się cieszę jak do was przyjeżdżam – mówił Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu Opatowskiego. – Mieszkają tutaj bardzo mądre i pracowite osoby – dodawał.

Z kolei Marcin Majcher, burmistrz miasta i gminy Ożarów powiedział, że takie festyny są czynnikiem jednoczącym miejscowość. - Zacieśniane są więzi nie tylko rodzinne, ale także sołeckie – mówił.


Krystyna Wieczorek, przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Ożarów, jednocześnie mieszkanka Sobótki, życząc udanej zabawy, zaprosiła uczestników do korzystania z przygotowanych przez organizatorów atrakcji. 

(KK)

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl