Moc atrakcji w Kobylanach

  • 27.07.2018, 21:03
  • OzarowTV
Piknik Rodzinny w Kobylanach
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Słoneczna pogoda, wspaniałe atrakcje, pyszne jedzenie oraz bogaty program artystyczny – to wszystko sprawiło, że Piknik Rodzinny w Kobylanach cieszył się olbrzymim powodzeniem. W plenerowej imprezie wzięło udział setki osób. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się koncerty najpopularniejszych gwiazd muzyki. 

Każdy z uczestników Pikniku Rodzinnego znalazł coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali bogaty program niedzielnego festynu, zapewniając tym samym szereg bezpłatnych atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Na najmłodszych czekało wesołe miasteczko, dmuchańce i ścianka wspinaczkowa. Wszystkie dzieci mogły skorzystać z bezpłatnego malowania twarzy oraz usług animatorów. Na najmłodszych czekała również darmowa wata cukrowa i popcorn. Starsi uczestnicy imprezy mogli natomiast spróbować swoich sił na strzelnicy, zapoznać się z ofertą lokalnych instytucji i odwiedzić liczne stoiska i kiermasze. 

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut


Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Nasze Kobylany”. Pomysłodawczynią corocznie odbywającego się w tej miejscowości pikniku rodzinnego była Aneta Bławat, radna Rady Powiatu oraz sołtys Kobylan. 


Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się młodzi artyści. Z wielkim aplauzem spotkał się występ utalentowanej młodzieży z Teatru Muzycznego ARS działającego przy Stowarzyszeniu „Nasze Kobylany”, która pod okiem swoich instruktorów stworzyła program musicalowy „Czy znasz tę piosenkę”.  


Na scenie pojawił się również FUTURE FOLK i Stanisław Karpiel – Bułecka, zespół VEEGAS i CAMASUTRA. Natomiast głównym artystycznym punktem programu był  koncert zespołu KORDIAN. W trakcie pikniku nie zabrakło również dawki dobrego humoru, o którą zadbali członkowie kabaretu CZWARTA FALA, który przedstawił swoje najlepsze i najpopularniejsze skecze. 


W części oficjalnej niedzielnego festynu działalność stowarzyszenia w samych superlatywach i ciepłych słowach podsumowali ze sceny: Marek Szczepanik – członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Arkadiusz Bąk – Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Ewelina Bień – radna Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego oraz Bogusław Włodarczyk – zawieszony starosta opatowski, radny Rady Powiatu i Barbara Kasińska – dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Opatowie. 

Impreza zakończyła się pokazem sztucznych ogni oraz zabawą taneczną z zespołem „IBIS”.

(KK)

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl