Piknik rodzinny w Maruszowie

  • 1.08.2018, 12:10
  • Redakcja
Piknik w Maruszowie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W minioną sobotę boisko w małej miejscowości Maruszów w gminie Ożarów tętniło życiem. A wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Maruszów.

Wśród licznie zaplanowanych atrakcji dla przybyłych uczestników imprezy, czekał recital Alicji Śmielak, solistki z Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury imienia Aleksandra Patkowskiego w Ożarowie. Były również gry i zabawy. Na najmłodszych miłośników przekąsek czekała darmowa wata cukrowa i popcorn. Każdy chętny mógł również pokosztować naleśników i smakowitych gofrów. Miłą niespodzianką dla milusińskich był także dmuchaniec. 

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

 

Uczestników sobotniej imprezy zachwyciło ułańskie widowisko, które zaprezentowała Kawaleria Kowalów z Borowa nad Wisłą, którzy znakomicie prezentowali się w barwach 24 Pułku Ułanów z Kraśnika. Z zapartym tchem widzowie oglądali ułańskie salwy. Był również pokaz jazdy akrobatycznej i skok podczas konnej jazdy przez ogień.

 

Jak podkreślają członkowie stowarzyszenia do przygotowania festynu zaangażowali się wszyscy chętni mieszkańcy Maruszowa.

 

Gospodarzem sobotniej  imprezy była  Mariola Bańcer, radna Rady Miejskiej w Ożarowie, która oficjalnie powitała licznie zgromadzonych uczestników rodzinnej zabawy.

 

- Witam wszystkich bardzo serdecznie na naszym pikniku. Pogoda dziś dopisała, więc myślę, że będziemy się bawić długo i wesoło. Życzę  przeżycia niezapomnianych wrażeń – mówiła Mariola Bańcer.

 

W pikniku wspólnie z mieszkańcami wzięli udział: Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu oraz Marcin Majcher, burmistrz Ożarowa i Paweł Rędziak, wiceburmistrz Ożarowa. 

 

Festyn zakończył się wspólną zabawą taneczną.

 

KK

 

 

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl