Piknik rodzinny w Łopacie

  • 2.08.2018, 07:57
  • Redakcja
Piknik w Łopacie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Wakacje to z pewnością czas licznych imprez plenerowych. W regionie odbywa się ich wiele. Są małe, średnie i te duże. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie i swoich najbliższych. Mieszkańcy gminy Wojciechowice również w minioną niedzielę nie narzekali na nudę. W miejscowości Łopata odbył się kolejny z cyklu w regionie pełen atrakcji festyn rodzinny. Impreza cieszyła się powodzeniem wśród mieszkańców nie tylko tej miejscowości.

W programie atrakcji ostatniego rodzinnego pikniku w Łopacie nie zabrakło malowania twarzy dzieciom, wspólnych gier i zabaw oraz smacznego poczęstunku tradycyjnym staropolskim bigosem. W gorące niedzielne popołudnie na uczestników imprezy czekały darmowe napoje i smaczne lody.  Dla najmłodszych z pewnością największą atrakcją był dmuchaniec, na którym dzieciaki mogły wyskakać się dowoli. Spotkanie umilił występ solistki Pauliny Lipiec oraz pobliskiej kapeli z Bidzin.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Organizatorem festynów jest Lokalna Grupa Działania Powiatu Opatowskiego. Uczestników festynu przywitał sołtys Andrzej Mazur, który był gospodarzem niedzielnego pikniku.

Obecny wśród gości Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny Rady Powiatu podziękował za inicjatywę zorganizowania takiego spotkania.

- Dziękuję za zaproszenie. Bardzo cieszę się, że takie spotkania w naszym powiecie i w małych miejscowościach się coraz częściej odbywają. W latach ubiegłych niestety było ich dużo mniej. Mam również nadzieję, że takie imprezy plenerowe będą odbywać się jeszcze częściej, ponieważ sprzyjają integracji mieszkańców – powiedział Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski. 

KK
 

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl