Piknik rodzinny "Wielka Frajda" w Tarłowie

  • 16.08.2018, 13:22
  • Redakcja
Wielka Frajda
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przegląd zespołów i kapel ludowych, koncert piosenki wesołej oraz gala zespołów disco polo – tak w wielkim skrócie wyglądała Wielka Frajda w Tarłowie. Muzyczna impreza organizowana już od kilku lat na stałe wpisała się w kalendarz imprez. Również i w tegorocznej edycji festynu nie zabrakło muzycznych emocji i wielu atrakcji.

 

Organizatorem co rocznej imprezy jest Wójt Gminy Tarłów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarłowie. Podobnie jak inne imprezy plenerowe, tak również Wielka Frajda w Tarłowie została oficjalnie otwarta. Plenerową zabawę na boisku sportowym otworzył gospodarz gminy – Tomasz Kamiński, który w imieniu organizatorów powitał wszystkich zaproszonych gości i uczestników wydarzenia. Wśród przybyłych gości, którzy również życzyli udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń znaleźli się Arkadiusz Bąk – przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Bogusław Włodarczyk – zawieszony starosta opatowski, jednocześnie radny powiatowy oraz Jacek Dwojak – członek Zarządu Powiatu Opatowskiego i Alfred Skura, radny Rady Powiatu.

Po oficjalnym otwarciu imprezy scenę przejęli artyści. Bogaty program artystyczny rozpoczął się od przeglądu zespołów śpiewaczych i kapel folklorystycznych. Dobrze znane przyśpiewki ludowe w wykonaniu zespołów „Kalinki” czy „Tarłowiacy” oraz kapel „Wesoła Trójka” i „Morki” rozruszały licznie zgromadzoną publiczność. Następnie rozpoczął się koncercik piosenki wesołej. W tym bloku pojawili się wykonawcy i artyści związani z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Różnorodność i dobra zabawa była gwarantowana. Zwieńczeniem tarłowskiej Wielkiej Frajdy była gala zespołów muzyki disco polo, w której pojawiły się wschodzące gwiazdy polskiej muzyki tanecznej. Przed publicznością swój muzyczny repertuar zaprezentowały formacje: ALIBI, JACK, SILVERS i SYSTEMATIC.

W Tarłowie dużo działo się na scenie, ale nie zabrakło również atrakcji wokół niej. Liczne zabawy czekały na najmłodszych uczestników imprezy, w tym między innymi wesołe miasteczko. Dorośli zaś podczas Wielkiej Frajdy mogli zasmakować dobrego jadła i odwiedzić liczne stoiska.

Katarzyna Kaszluga

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe