Nowoczesne obiekty przy kompleksie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie

  • 28.09.2018, 14:31
  • Redakcja
Nowoczesne obiekty przy kompleksie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie

Podziel się:

Oceń:

Władze samorządowe i dyrekcja Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej - Curie zaprezentowały wizualizację PROMENADY OŻAROWSKIEJ oraz HALI WIDOWISKOWO – SPORTOWEJ. Obiekty zostaną zlokalizowane w kompleksie obiektów powiatowych Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej – Curie i Domu Dziecka.

Pomysłodawcą tych przedsięwzięć jest Starosta Opatowski Bogusław Włodarczyk, były dyrektor Zespołu Szkół w Ożarowie, obecny członek zarządu Powiatu Opatowskiego Mirosław Adamek oraz Jacek Dwojak członek zarządu Rady Powiatu Opatowskiego.  Projekt ten wspierają wspierają także startujący w wyborach samorządowych z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego kandydaci do Rady Powiatu czy Rady Miejskiej w Ożarowie. Plany budowy PROMENADY OŻAROWSKIEJ oraz HALI WIDOWISKOWO – SPORTOWEJ promuje również dyrekcja Zespołu Szkół w Ożarowie im. Marii Skłodowskiej – Curie. Jak wspomina dyrekcja mieszkańcy miasta i gminy Ożarów mają prawo mieć kompleksowo rozwiązany problem imprez kulturalno – sportowych oraz sportowo rekreacyjnych. Budowa tych nowoczesnych obiektów stworzy mieszkańcom Ożarowa i okolic szansę na ciekawsze życie oraz pozytywnie wpłynie na rozwój kulturalny i sportowy MAŁEJ OJCZYZNY, a przede wszystkim pozwoli wszystkim małym i dużym , wypoczywać i spędzać czas w bezpiecznych i pięknych obiektach. Zobaczcie sami!

redakcja_

Zdjęcia (49)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe