W Ożarowie uroczyście świętowali Dzień Edukacji Narodowej

  • 16.10.2018, 15:17
  • Redakcja
Dzień Edukacji Narodowej w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od wieków pełnią ważną misję, choć z każdym rokiem wydaje się ona coraz trudniejsza. Mowa tu o nauczycielach, którzy w Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie obchodzili uroczyście swoje święto. By docenić ich trud uczniowie przygotowali specjalny program artystyczny. Miniony piątek w ożarowskiej szkole był wyjątkowym dniem nie tylko dla nauczycieli. Wyjątkowy dzień stanowił również dla wszystkich pierwszoklasistów, których oficjalnie przyjęto w poczet społeczności szkolnej.

W ożarowskim Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie Dzień Edukacji Narodowej, potocznie znany jako Dzień Nauczyciela, co roku jest wyjątkowy i wzruszający. Były podziękowania, gratulacje i nagrody. W imieniu uczniów wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za codzienną pracę oraz niejednokrotnie poświęcenie, w krótkim przemówieniu podziękowała przewodnicząca samorządu uczniowskiego. W części oficjalnej uroczystości również dyrektor szkoły, Marcin Stańczyk podziękował pracownikom za całoroczną, ciężką pracę pełną pasji i zaangażowania.

Dyrektor szkoły również został wyróżniony nagrodą Starosty Opatowskiego. Jak podkreślił członek Zarządu Powiatu, Mirosław Adamek, dzięki odpowiedniej inicjatywie dyrekcji udało się zrealizować ponad 3 milionowy projekt, który doskonale zamyka większość potrzeb inwestycyjnych szkoły.

W podwójnej uroczystości w ożarowskiej szkole udział wzięli także zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się: burmistrz miasta i gminy Ożarów Marcin Majcher, sekretarz gminy Tomasz Sobieraj oraz przedstawicielka Starostwa Powiatowego Jolanta Magierowska.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszoklasiści ślubowali również w Szkole Podstawowej

Ważny dzień w poniedziałek mieli również uczniowie Szkoły Podstawowej
„U Skłodowskiej”. Pierwszoklasiści uroczyście złożyli swoją pierwszą przysięgę. Poniedziałkową uroczystość uświetnił program specjalnie przygotowanego występu.

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe