Dwa zgony na miejscu, cztery osoby w stanie ciężkim. Finał szarży przez Brzozową w gminie Tarłów

  • 01.11.2018, 10:50 (aktualizacja 05.11.2018, 22:01)
  • OzarowTV.pl
Dwa zgony na miejscu, cztery osoby w stanie ciężkim. Finał szarży przez Brzozową w gminie Tarłów Fot. Wojciech Wiechowski W wyniku zdarzenia dwie osoby poniosły śmierć na miejscu

Podziel się:

Tuż przed godziną 4. nad ranem doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Brzozowa k. Tarłowa. Jak informują świadkowie, Opel którym podróżowało sześć osób wyjechał spod dyskoteki błyskawicznie rozwijając nadmierną prędkość i znikając z pola widzenia. Chwilę później świadek zaalarmował służby o wypadku z udziałem sześciorga młodych ludzi.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 20-letnia pasażerka Opla, która podróżowała z przodu auta. 21-letni mężczyzna który był prawdopodobnie kierującym, także zginął na miejscu. Czworo 18-latków, dwie kobiety i dwóch mężczyzn, podróżujących z tyłu auta, z ciężkimi obrażeniami trafiło do szpitala. 

Jak relacjonuje świadek zdarzenia, opel wyjechał tuż przed nim spod parkingu dyskoteki. Rozwijał błyskawicznie prędkość tak, że stracono go z pola widzenia. Chwilę później Opel wypadł z łuku drogi i z dużą siłą uderzył w drzewo. 

Na miejscu zdarzenia pracuje policja z udziałem prokuratora, zabezpieczane są wszelkie ślady. Jak mówią stróże prawa, biegły z zakresu wypadków drogowych będzie odtwarzał dokładny przebieg tego zdarzenia. Informujemy, że zdjęcia które publikujemy zostały wykonane przed przybyciem służb ratunkowych.

Fot. Wojciech Wiechowski

OzarowTV.pl

Zdjęcia (8)Pozostałe