I. SESJA RADY GMINY W TARŁOWIE - 21.11.2018

  • 23.11.2018, 16:30
  • Redakcja
I. SESJA RADY GMINY W TARŁOWIE - 21.11.2018
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Bardzo uroczysta była pierwsza sesja w Gminie Tarłów. Nie zabrakło gratulacji, wzruszeń i licznych podziękowań.

Podczas sesji wybrany wójt Tomasz Kamiński złożył oficjalne ślubowanie. Dziękował również za obdarzenie go tak dużym zaufaniem przez wyborców. Obiecał nie zawieść pokładanych w nich oczekiwań i nadziei.

Równie ważnym punktem ostatnich obrad w Tarłowie był wybór przewodniczącego Rady Gminy na kadencję 2018 – 2023.  Zaszczytną funkcję przewodniczącego przez najbliższe pięć lat pełnić będzie Janusz Giez,
z komitetu Tomasza Kamińskiego. Przewodniczącemu asystować będą pełniąc funkcje wiceprzewodniczących Czesław Bartos (Polskie Stronnictwo Ludowe) i Krzysztof Płatek (  KWW Tomasza Kamińskiego).

Miłym akcentem wieńczącym pierwsze spotkanie i obrady nowo wybranych władz był pełen wzruszeń koncert zaprzyjaźnionego Koła Gospodyń Wiejskich „Kalinki” z Brzozowej oraz działaczek z Dorotki przy akompaniamencie Władysława Morki.

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe