I. SESJA RADY MIEJSKIEJ W OPATOWIE - 20.11.2018

  • 23.11.2018, 16:38 (aktualizacja 05.12.2018, 15:59)
  • Redakcja
I. SESJA RADY MIEJSKIEJ W OPATOWIE - 20.11.2018
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W miniony wtorek, 20 listopada w Opatowie odbyły się pierwsze obrady nowej Rady Miejskiej. Oficjalnie i uroczyście ślubowanie złożył burmistrz Grzegorz Gajewski. Obiecał, że od pierwszych dni będzie ciężko pracował dla dobra mieszkańców Opatowa realizując swoje przedwyborcze obietnice i zamierzenia.

Po otwarciu obrad sesji przez najstarszego radnego nastąpił wybór prezydium Rady Miasta w Opatowie. Funkcję przewodniczącego objął 38 – letni Marcin Słapek (Prawo i Sprawiedliwość), nauczyciel z opatowskiego Zespołu Szkół nr 2 i samorządowiec.

- Emocje są bardzo duże. Chciałbym państwu serdecznie podziękować za wybór. Będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby sesje przebiegały w sposób uporządkowany oraz i każda wypowiedź radnego była poszanowana. Zrobię wszystko, by praca między radnymi a burmistrzem układała się wspaniale - powiedział Marcin Słapek.

Stanowisko wiceprzewodniczących objęli kolejno Beata Wrzołek (Region Świętokrzyski) oraz Dawid Kargulewicz (Polskie Stronnictwo Ludowe).

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe