Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym Opatów

  • 12.12.2018, 17:16
  • Ozarow TV.pl
Konferencja prasowa w Starostwie Powiatowym Opatów
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

We wtorek 11 grudnia 2018 odbyła się konferencja prasowa Starosty Opatowskiego.

Wiodącymi tematami konferencji były:

  1. Apel do mieszkańców powiatu o ostrożność, w zakresie nieuczciwych praktyk rynkowych firm, świadczących usługi sprzedaży prądu, gazu czy usług telekomunikacyjnych oraz innego asortymentu. Do powiatowego rzecznika konsumentów wpływa coraz więcej skarg na działalność tychże firm skierowanych w głównej mierze do osób starszych, którzy coraz częściej mówią, że padają ofiarą właśnie tych działań. Do takich sytuacji dochodzi również w powiecie opatowskim.
  2. Czujniki obecności tlenku węgla – kampania informacyjna.
  3. Działalność bieżąca Starosty Opatowskiego w związku z trzecim tygodniem pracy od objęcia urzędu. Starosta zapozna dziennikarzy z pracą bieżącą oraz planami na przyszłość.
Ozarow TV.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe