STUDNIÓWKA 2019 ZESPOŁU SZKÓŁ IMIENIA MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

  • 10.01.2019, 23:18
  • Ozarow TV.pl
Studniówka 2019 ZS Curie
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W sobotę 05 stycznia 2019 roku, w restauracji "Promenada" w Ożarowie odbyła się studniówka Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej-Curie.

Sto dni przed maturą młodzież z Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie, zatańczyła pięknego poloneza. Wszystkie pary prezentowały się jak na przyszłych Maturzystów przystało, poruszali się z pełną gracją i precyzją z każdym krokiem. Jak powiedział sam Dyrektor Szkoły to piękne, że młodzi ludzie kultywują staropolską tradycję i tak pięknie wykonali poloneza jednego ze starszych szlacheckich tańców. Była to noc świetnej zabawy dla Naszych tegorocznych Maturzystów. Teraz pozostały oczekiwania na maturę i mocne trzymanie kciuków za Naszą Młodzież.

Ozarow TV.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl