Targi Edukacji i Pracy w ZDZ w Opatowie. Szkoła ciągle poszerza ofertę i otwiera nowe kierunki

  • 18.03.2019, 16:41
  • OzarowTV
Targi Edukacji i Pracy w ZDZ w Opatowie. Szkoła ciągle poszerza ofertę…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W ubiegły piątek Niepubliczne Technikum im. Generała W. Andersa w Opatowie zamieniło się w miejsce, które oprócz nauki swoich uczniów otworzyło drzwi również dla osób z zewnątrz, które chciały zadbać o swoją edukacyjną oraz zawodową ścieżkę. Stało się tak za sprawą organizowanych Targów Edukacji i Pracy.

Targi Edukacji i Pracy są organizowane od 10 lat. Ich inicjatorem jest Świętokrzyska Komenda OHP w Kielcach, która przy współpracy Ośrodków Szkolenia Zawodowego organizuje je na terenie województwa świętokrzyskiego. Ostatnie tego typu targi miały miejsce w Opatowie i jak co roku cieszyły się zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających. 
To już kolejne przedsięwzięcie o takim charakterze w powiecie opatowskim skierowane do młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia, a także osób poszukujących zatrudnienia i osób bezrobotnych. Jak mówi dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kielcach, Dawid Tobiasz takie targi są doskonałym miejscem, które dzięki prezentowanym ofertom sprzyja szeroko rozumianemu rozwojowi.  


Ostatnie targi stanowiły również znakomitą okazję do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Opatowie, która jak zapewnia dyrektor Joanna Młynarska jest bogata i wszechstronna. 


Nowoczesna baza dydaktyczna oraz profesjonalny sprzęt sprzyja nauce i szkoleniu się na wielu ciekawych kierunkach. Szkoła oferuje kształcenie m.in. w zawodach takich jak technik informatyk, technik budownictwa czy technik grafiki i poligrafiki cyfrowej. Co potwierdzają uczniowie prezentujący na poszczególnych stoiskach wszelkie walory nauki w tej szkole.
Przedsięwzięcie odbyło się w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe