GŁOS MIESZKAŃCÓW W WAŻNEJ SPRAWIE: Czy ożarowski żłobek jest potrzebny? Rodzice są jednomyślni

  • 10.04.2019, 13:33
  • OzarowTV
GŁOS MIESZKAŃCÓW W WAŻNEJ SPRAWIE: Czy ożarowski żłobek jest potrzebny?…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Żłobek „u Skłodowskiej” w Ożarowie rozpoczął swoją działalność niespełna dwa lata temu, dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Ożarowie imienia Marii Skłodowskiej – Curie.

Inicjatywę udało się zrealizować dzięki pozyskanej przez organizację dotacji. Jak spełnia swoje zadanie? Jaką opiekę mają dzieci? Zapytaliśmy o to rodziców, którzy oddali swoje pociechy do Żłobka „u Skłodowskiej” oraz tych, którzy dopiero zamierzają podjąć taką decyzję. Jakie były odpowiedzi? Zapraszamy do zapoznania się z sondą przygotowaną przez naszych reporterów.   

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe