Turniej E-Sport i Dzień Otwarty w Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Opatowie

  • 07.05.2019, 15:10
  • OzarowTV
Dzień Otwarty w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Opatowie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Miłośnicy e-sportowych zmagań spotkali się w miniony piątek w Niepublicznym Technikum w Opatowie podczas zmagań związanych z turniejem „E-sport Challenge”. Była to już czwarta edycja takich zmagań, które zostały skierowane do gimnazjalistów z regionu.

Tegoroczna edycja zmagań wniosła w rozgrywki lekki powiew nowości. Do tej pory zawodnicy mierzyli swoje siły w gry sportowe teraz postawili na grę strategiczną. W poszczególnych etapach rozgrywek zmagały się dwie drużyny po 5 osób w meczach. O szczegółach turnieju opowiedziała dyrektor technikum Joanna Młynarska. Jak zapewniała podczas wypowiedzi, każda taka ciekawa inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem, a z roku na rok pasjonatów gier jest coraz więcej.


Organizatorem tego e-sportowego przedsięwzięcia był nauczyciel informatyki w technikum Tomasz Kołodziej. Jak powiedział głównym zadań turnieju jest sprawdzenie indywidualnych i drużynowych umiejętności. Chodzi też o integrację i wymianę wspólnych doświadczeń między uczniami. 


W finale spotkały się dwie drużyny. Rush z opatowskiego technikum oraz Unknown Boys, dla których turniej okazał się zwycięski. Nagrodami dla najlepszych były okolicznościowe puchary i drobny sprzęt elektroniczny.


TURNIEJ Z DNIEM OTWARTYM


Piątkowy turniej połączony był z dniem otwartym Niepublicznego Technikum, gdzie również nie zabrakło atrakcji. Największym zainteresowaniem wśród uczniów cieszą się kierunki związane z robotyką i innymi specjalistycznymi zawodami.

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe