IV. Piknik Sportowo - Integracyjny - 01.06.2017

  • 01.06.2017, 18:00 (aktualizacja 01.06.2017, 18:10)
  • Redakcja
IV. Piknik Sportowo - Integracyjny - 01.06.2017

Podziel się:

Oceń:

W czwartek, 1 czerwca na Stadionie Miejskim w Ożarowie odbył się IV Piknik Sportowo-Integracyjny. Głównym celem organizacji imprezy było pobudzanie i rozwijanie aktywności fizycznej wśród dzieci z gminy Ożarów. Wspólna zabawa to również dobry sposób na integrację międzypokoleniową dzieci i rodziców. Jednak aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, to przede wszystkim świetny pomysł na spędzenie Dnia Dziecka.

 

W pikniku wzięli udział uczniowie ze Szkół Podstawowych w Janowicach, Lasocinie, Pisarach i Ożarowie, rodzice uczniów oraz młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Mieczysława Jopka w Dębnie.     

Dzieciaki z radością i zapałem brały udział w przygotowanych zabawach. Organizatorzy zapewnili najmłodszym w tym dniu wiele atrakcji. Znalazły się wśród nich m.in. malowanie twarzy, zabawy z klaunami, malowanie kredą i zmagania sportowe. Nie zabrakło również występów tanecznych i wokalnych.

 

Organizacją imprezy zajęli się: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie – harcerze z drużyny „Szarych Szeregów”, SOSz-W w Dębnie oraz M-GOK w Ożarowie.    

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe