"The History of American Music" - Stanley Breckenridge - MGOK w Ożarowie 06.06.2017

  • 9.06.2017, 14:36
  • Redakcja
"The History of American Music" - Stanley Breckenridge - MGOK w Ożarowie 06.06.2017
Podziel się:
Oceń:

We wtorek, 6 czerwca w sali kameralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ożarowie odbyło się spotkanie edukacyjne uczniów z ożarowskich szkół z muzykiem Stanleyem Breckenridge. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach autorskiego programu „Education Music Performance” skierowanego do osób w każdym wieku. Organizatorami tej nietypowej lekcji na temat amerykańskiej muzyki były: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie.

TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.
TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Staley Breckenridge to pianista, wokalista i kompozytor. Jest doktorem muzykologii i wykładowcą z Kalifornijskiego Uniwersytetu Stanowego.

Podczas wtorkowego spotkania młodzież chętnie brała udział w ćwiczeniach wokalnych przygotowanych przez zaproszonego gościa. Uczniowie rozmawiali ze Staleyem Breckenridge o historii muzyki amerykańskiej, a także poznali różne odmiany bluesa.

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl