Rozbudowa Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie trwa. Postępy prac widać gołym okiem

  • 6.04.2018, 17:39
  • OzarowTV
Rozbudowa Zespołu Szkół nr 1 w Opatowie trwa. Postępy prac widać gołym okiem
Podziel się:
Oceń:
Trwa przebudowa Zespołu Szkół numer 1 w Opatowie. Zmienia się baza dydaktyczna sportowa. Budowana jest pełnowymiarowa hala wraz z zapleczem.

Właśnie rozpoczyna się budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego. Nowością w szkole będzie siłownia. Lepsze wyposażenie otrzymają warsztaty szkolne.

Zespół Szkół numer 1 w Opatowie głównie kształci w kierunkach zawodowych: mechanik pojazdów samochodowych i technik rolnictwa, stąd właśnie nacisk na wyposażenie warsztatów. Łączny koszt inwestycji to sześć milionów złotych.

Jak zapewnił Tomasz Świątek, radny Rady Powiatu Opatowskiego, po wybudowaniu, część sportowa szkoły będzie czynna nie tylko w czasie lekcji, ale również po godzinie 15 tak, by mogli korzystać mieszkańcy Opatowa i powiatu.

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl