Uczniowie z opatowskiej "Górki" zdobyli stypendia

  • 6.04.2018, 17:44 (aktualizacja 06.04.2018 17:46)
  • OzarowTV
Uczniowie z opatowskiej "Górki" zdobyli stypendia
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie z opatowskiego Zespołu Szkół numer 1 zdobyli stypendia w ramach Świętokrzyskiego programu stypendialnego dla uczniów szkół zawodowych.

Stypendystami zostali: Jacek Jabłoński i Filip Tenderenda z Technikum Pojazdów Samochodowych, Magdalena Krzyśkowska z Technikum Logistycznego, Monika Sajda z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  oraz Patrycja Pierzchała i Natalia Rej z Technikum Hotelarskiego.

 - Nasi uczniowie przez cały rok pracowali na wyniki – mówi Tomasz Świątek, kierownik organizacyjny Zespołu Szkół numer 1 w Opatowie, radny Rady Powiatu Opatowskiego. – Brali udział w konkursach i olimpiadach. Ich pasją są zawody, w których się kształcą i wiążą z nimi przyszłość. Najliczniejsza grupa uczniów z powiatu opatowskiego, którzy otrzymali stypendium, jest naszej szkoły – zachwala Tomasz Świątek.

- Tradycją naszej szkoły jest kształcenie w zawodach na bardzo wysokim poziomie – dodaje Magdalena Gdowska, dyrektor szkoły. - Wykształcona kadra nauczycielska, chętna, zdolna i pełna pasji młodzież są gwarancją sukcesu edukacyjnego. Nowoczesne wyposażenie pracowni zawodowych stwarza warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności praktycznych. Jestem bardzo dumna z naszej młodzieży i życzę im dalszych sukcesów – dodała pani dyrektor.

Świętokrzyski program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Program zakłada przyznanie 320 stypendiów dla uzdolnionych uczniów szkół zawodowych (zasadnicze szkoły zawodowe, klasy zasadniczych szkół zawodowych, technika, ogólnokształcące szkoły artystyczne) w województwie świętokrzyskim. (KK)

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl