"Kalinki" z Brzozowej kwestowały w niedzielę dla Zuzi Krzak

  • 9.04.2018, 10:35 (aktualizacja 09.04.2018 13:14)
  • OzarowTV
"Kalinki" z Brzozowej kwestowały w niedzielę dla Zuzi Krzak KGW "Kalinki" z Brzozowej
Podziel się:
Oceń:
We wczorajszą niedzielę Koło Gospodyń Wiejskich "Kalinki" z Brzozowej z gminy Tarłów przygotowało zbiórkę pieniędzy dla Zuzi Krzak z Ożarowa. Panie kwestowały podczas każdej ze mszy świętych w kościele w Tarłowie oraz Ciszycy. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród społeczności, a na każdego darczyńcę czekało coś smacznego.

POMAGANIE – KOŁEM SIĘ TOCZY

KGW Kalinki z Brzozowej z gm. Tarłów serdecznie dziękują wszystkim ludziom Dobrej Woli parafii Tarłów i Ciszyca za uczestnictwo w akcji "Pomagamy Zuzi Krzak z Ożarowa". Wielkie Bóg Zapłać proboszczowi Mirosławowi Kosiorowi za promowanie akcji – piękną modlitwę i hojne wsparcie. Dziękujemy także wójtowi Tomaszowi Kamińskiemu, pracownikom Urzędu Gminy Tarłów, Środowiskowemu Domu Samopomocy w Tarłowie i wszystkim ofiarodawcom za piękny gest, dobre serce i hojność.

MOI DRODZY, MOŻNA ŚWIĘTOWAĆ I KWESTOWAĆ – DOŁĄCZ DO NAS.

Koło Gospodyń Wiejskich "Kalinki" z Brzozowej

ozarowtv_

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl