Integracja na sportowo

  • 12.04.2018, 15:18
  • OzarowTV
Integracja na sportowo

Podziel się:

Oceń:

Mnóstwo sportowych emocji towarzyszyło zawodnikom Pierwszego Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Czekarzewicach. W rywalizacji wzięło udział 16 graczy z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bidzinach, Czekarzewicach, Opatowie i Sobowie.

Po podsumowaniu punktacji zdobytej przez poszczególnych zawodników najlepszym okazał się Krystian Hajduk z WTZ Sobów, Drugie miejsce na podium zajął Piotr Kaczmarski z WTZ Opatów. Na trzecim miejscu uplasował się Paweł Krzeszowski z WTZ Bidziny. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale. Na zwycięzców czekały puchary oraz nagrody rzeczowe. 

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe