Zmiany na plus dla "Skłodowskiej"!

  • 13.04.2018, 10:33
  • Redakcja
Zmiany na plus dla "Skłodowskiej"!
Podziel się:
Oceń:
W Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie od sierpnia ubiegłego roku realizowany jest projekt podnoszący efektywność kształcenia poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej. W ramach programu do warsztatów szkolnych trafia nowy sprzęt mechaniczny, spawalniczy i informatyczny. Znacznie poprawi się również zaplecze dydaktyczne szkoły. Realizowana inwestycja rozwinie dotychczasową bazę sportową. Właśnie ruszyła przebudowa przyszkolnego boiska, które już niebawem zmieni się nie do poznania.

 

 

W ramach projektu „Podnoszenie efektywności kształcenia w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie poprzez wzmocnienie infrastruktury edukacyjnej”, którego całkowita wartość wyniesie prawie trzy miliony złotych udało się rozpocząć modernizację wielofunkcyjnego boiska sportowego. Powstanie zupełnie nowe boisko oraz bieżnia. Cały obiekt sportowy ma być również ogrodzony i oświetlony. Przebudowa boiska ma kosztować prawie pół miliona złotych.

Jak podkreśla dyrektor szkoły Marcin Stańczyk po wykonaniu wszelkich prac związanych z modernizacją boiska znacznie poprawi się komfort oraz bezpieczeństwo korzystania z tego obiektu przez dzieci i młodzież.

 

 

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl