Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opiekun medyczny w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ożarowie

  • 28.05.2018, 17:53
  • Redakcja
Wręczenie dyplomów
Podziel się:
Oceń:
28 maja 2018 roku w Zespole Szkół im Marii Skłodowskiej – Curie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie – opiekun medyczny, prowadzonym w formie kwalifikacyjnego kursu zawodowego.

Gośćmi uświetniającymi uroczystość i dodającymi wzniosłości temu ważnemu wydarzeniu był  zawieszony Starosta Powiatu Opatowskiego Bogusław Włodarczyk, Przewodnicząca Rady Gminy Ożarów Krystyna Wieczorek, członek Zarządu Rady Powiatu Opatowskiego Mirosław Adamek, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Sobowie i Suchodółce Marian Cieszkowski, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Czachowie Marcin Grudnik.
Gospodarz Dyrektor Zespołu Szkół Marcin Stańczyk pogratulował prawie 60 osobowej grupie osób, która ukończyła kurs i zdała egzamin państwowy potwierdzający kwalifikacje. Podziękował także Bogusławowi Włodarczykowi za obecność i wsparcie, zarówno finansowe jak i mentalne placówki. 

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
redakcja_

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Absolwent
Absolwent 31.05.2018, 01:00
Dlaczego poprzednio nie było takiego uroczystego rozdania dyplomów?

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl