Odebrali dyplomy zawodowe. Przybywa opiekunów medycznych w powiecie opatowskim

  • 4.06.2018, 13:30
  • OzarowTV
Opiekunowie medyczni odebrali dyplomy zawodowe
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
W regionie przybędzie specjalistów z zawodzie opiekun medyczny. Ponad 60 osób ukończyło półtora roczny Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy. W ożarowskim Zespole Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie oraz w Domu Pomocy Społecznej w Zochcinku w minionym tygodniu opiekunowie medyczni odebrali swoje dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. W kursie zawodowym wzięło udział łącznie ponad 60 osób, które chciały podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje zawodowe.

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy  opiekuna medycznego prowadzony w powiecie opatowskim był adresowany do osób dorosłych, zainteresowanych uzyskaniem umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jak wyjaśnia dyrektor ożarowskiego Zespołu Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie, Marcin Stańczyk kurs prowadzony jest według programu nauczania, który uwzględnia podstawę programową kształcenia w tym zawodzie. Ponad roczny kurs kończy się egzaminem potwierdzającym zdobyte kwalifikacje.

Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut
Coinquista Zainwestuj w polską giełdę kryptowalut

Słowa uznania i gratulacje za podjęcie decyzji o przystąpieniu do kursu dla zebranych wyraził Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski.

- Gratuluję podjęcia bardzo ważnej i pozytywnej decyzji w Państwa życiu zawodowym – mówił zawieszony starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk – Mimo codziennej pracy dziękuję Wam za podjęcie się wysiłku i uzyskania dodatkowych kwalifikacji, które pozwolą na dalszą pracę i pomoc osobom, które tak bardzo tej pomocy opiekunów medycznych potrzebują.

Do licznych gratulacji dla wykwalifikowanych opiekunów medycznych przyłączył się wicestarosta opatowski - Gustaw Saramański, radna powiatowa – Aneta Bławat oraz członek Zarządu Powiatu Mirosław Adamek. Podczas uroczystości wręczenia certyfikatów zawodowych obecni byli również przedstawiciele DPS funkcjonujących na terenie powiatu opatowskiego.

Katarzyna Kaszluga

 

ozarowtv_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe

Telewizja Internetowa w Ożarowie - www.ozarowtv.pl