Piknik sportowo-rekreacyjny w Bidzinach

  • 06.06.2018, 16:46
  • Redakcja
Piknik Bidziny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Boisko Szkolne w Bidzinach podczas minionego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka zapełniło się po brzegi. Organizatorem festynu był GKS STRAŻAK BIDZINY.

W niedzielę, 3 czerwca na miłośników aktywnego spędzania czasu z rodziną w Bidzinach czekał bogaty program sportowego spotkania. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników festynu znalazł coś dla siebie. Wydarzenie rozpoczęło się przed południem meczem piłki nożnej rozegranym pomiędzy GKS STRAŻAK BIDZINY i ESTER WOJCIECHOWICE. Po zakończonychrozgrywkach przyszedł czas na turniej piłki nożnej dla najmłodszych. Dużym powodzeniem cieszył się Turniej Żaków organizowany przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach. Do sportowej rywalizacji stanęły również dziewczyny, które dzielnie walczyły o zdobyte punkty.

Sportowe zmagania to nie jedyne atrakcje, które czekały na uczestników niedzielnego wydarzenia w Bidzinach. Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Bidzinach. O słodycze dla najmłodszych zadbała natomiast Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bidzinach. Na milusińskich czekało również wesołe miasteczko,dmuchańce, malowanie twarzy i ozdoby z balonów. Wśród licznych stoisk prezentował się Zespół Szkół imienia Marii Skłodowskiej – Curie w Ożarowie, który zaprezentował swoją ofertę edukacyjną oraz dotychczasowe osiągnięcia techniczne. Bogato prezentowało się także stoisko Pasieki Rodzinnej Stępień, gdzie można było zapoznać się ze sprzętem pszczelarskim, zobaczyć tradycyjne ule. Na młodych sportowców i wszystkich odwiedzających również czekała miła niespodzianka w postaci przygotowanej lemoniady z miodu i owoców oraz degustacja miodu. Program wydarzenia zakończyły występy artystyczne miejscowej młodzieży i zespołów.

Część oficjalną rozpoczął natomiast Damian Jędrzejewski, radny Gminy Wojciechowice, organizator niedzielnego spotkania, który podziękował za tak liczne przybycie oraz za wszelką pomoc w organizacji tego rodzinnego spotkania.

Za popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu podziękował Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, radny Rady Powiatu Opatowskiego, który wyraził również nadzieję, że takie rodzinno – sportowe wydarzenia będą odbywały się coraz częściej. W trakcie tej części sportowej imprezy nagrodzeni pucharami i nagrodami zostali również najlepsi zawodnicy i drużyny piłkarskie.

Katarzyna Kaszluga

redakcja_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu OzarowTV.pl. którego właścicielem jest TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, ul. Osiedle Wzgórze 16/25. Niniejszy podmiot jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe