Podaruj dziecku radość z podróżowania hulajnogą elektryczną

  • 26.08.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Podaruj dziecku radość z podróżowania hulajnogą elektryczną
Chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas na świeżym powietrzu? Nie masz pomysłu na urozmaicenie mu czasu wolnego? Podaruj dziecku radość z podróżowania hulajnogą elektryczną!

Hulajnoga elektryczna dla dziecka to idealna forma rozrywki na świeżym powietrzu. Dzięki niej każda podróż staje się niezwykłą przygodą, która przepełniona jest radością i zabawą. Decydując się jednak na zakup hulajnogi elektrycznej należy pamiętać, aby parametry były odpowiednio przystosowane do najmłodszych użytkowników.

 

Hulajnogą idealną dla dziecka jest Motus Scooty 6.5. Motus jest polską firmą, która dba o jakość i niezawodność swoich produktów. Model Scooty 6.5 przeznaczony został dla najmłodszych użytkowników. Jego parametry i solidna, przemyślana konstrukcja gwarantują komfortową oraz bezpieczną jazdę.

Motus Scooty 6.5

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga elektryczna stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Silnik o mocy 250W pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości na poziomie 23 km/h. Akumulator o pojemności 5.2 Ah do pełnego naładowania potrzebuje od 3 do 4 godzin. Po tym czasie hulajnoga jest w stanie bez żadnej przerwy pokonać 17-kilometrową trasę. Oczywiście istnieje możliwość ograniczenia maksymalnej prędkości, gdy ta okaże się zbyt duża. Wystarczy zmienić tryb jazdy i zredukować szybkość do 15 km/h lub 5 km/h. Hulajnoga posiada także specjalny system kick-to-start, dzięki któremu pojazd ruszy dopiero po odepchnięciu się nogą od podłoża.

Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczna jazda jest niezwykle ważna, zwłaszcza, gdy chodzi o bezpieczeństwo naszych dzieci. Motus Scooty 6.5 to hulajnoga, która spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Podest został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki któremu zwiększa się stabilność użytkownika podczas jazdy. O dobrą widoczność po zmroku zadbają przednie i tylne światła. Także jazda po nierównym terenie jest bezpieczna i komfortowa. Wszystko za sprawą amortyzatora oraz 6.5-calowych kół, które tłumią wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównościach.

Niebywały komfort jazdy

Hulajnoga Motus Scooty 6.5 została wyposażona w regulowaną kierownicę, dzięki której każdy użytkownik dopasuje jej wysokość do swoich indywidualnych potrzeb. Pojazd w łatwy i szybki sposób możemy złożyć do mniejszych rozmiarów za pomocą systemu ShutGun. Dzięki niemu w 3 sekundy złożymy hulajnogę, która zmieści się w samochodowym bagażniku, komunikacji miejskiej czy pociągu. Dzięki systemowi składania dziecko może także schować pojazd pod biurkiem w szkole czy w domu. Na kierownicy urządzenia został umieszczony wyświetlacz, na którym pojawiają się informacje o aktualnej prędkości, pokonanym dystansie czy poziomie naładowania baterii. Dzwonek można wykorzystać, gdy będziemy chcieli kogoś ostrzec.

Podsumowanie - Motus Scooty 6.5

Motus Scooty 6.5 to hulajnoga stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. Pojazd został wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, które zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę. Oczywiście do wyboru mamy aż trzy wersje kolorystyczne: błękitną, czerwona i zieloną. Każde dziecko marzy o pojeździe, dzięki któremu zabawa nabierze nowego wymiaru! Decydując się na zakup pamiętaj, aby parametry były odpowiednio dopasowane do dziecka. Przy wyborze zwróć uwagę na maksymalną prędkość, zasięg, czas ładowania baterii oraz wyposażenie.

 

Artykuł powstał we współpracy z Portalem Hulajnogi-ranking.pl

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: