Jak zacząć grać w zakładach bukmacherskich?

  • 02.04.2019, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Jak zacząć grać w zakładach bukmacherskich?
Zakłady bukmacherskie to nie tylko ciekawa rozrywka i pasjonujący sport, lecz także sposób na wygranie pokaźnej sumy pieniędzy. Osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem często boją się jednak zaryzykować. Pierwsze zakłady dla początkującego gracza to wielka niewiadoma. Firmy prowadzące zakłady bukmacherskie starają się więc zachęcić nowych klientów do rozpoczęcia gry atrakcyjnymi bonusami powitalnymi.
  1. W Polsce istnieje ograniczona liczba legalnych zakładów bukmacherskich.
  2. Większość bukmacherów proponuje pierwszy bonus bez depozytu.
  3. Pierwszy bonus od depozytu może z kolei wynieść nawet 1000 zł. 

Od czego rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi?

Zakłady bukmacherskie to obecnie znacznie bezpieczniejsza forma rozrywki niż jeszcze parę lat temu. Obecnie działanie firm prowadzących tego typu działalność reguluje ustawa hazardowa, która znacznie ogranicza ryzyko oszustw i kradzieży. Wybierając zakłady bukmacherskie należy więc najpierw zorientować się w liście legalnych bukmacherów w Polsce. Po wprowadzeniu nowej ustawy, prawo do organizowania zakładów bukmacherskich mają bowiem jedynie te firmy, które spełniają określone w ustawie wymogi i związku z tym dysponują specjalną licencją Ministerstwa Finansów. Listę legalnych bukmacherów można znaleźć m.in na stronie GramGrubo poświęconej tematyce zakładów.

Pierwsze zakłady i bonusy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie starają się ułatwić nowym graczom wejście w nieco tajemniczy dla nich na samym początku świat. Nikt nie wymaga gry o wielkie stawki. Wręcz przeciwnie - bukmacherzy kuszą specjalnymi bonusami powitalnymi, dzięki którym pierwsze zakłady można obstawiać praktycznie za darmo. Bonus bez depozytu, wymagający jedynie rejestracji w serwisie to z reguły kwota kilkudziesięciu złotych pozwalająca na rozpoczęcie zabawy. Natomiast niektóre zakłady przy opcji wpłaty depozytu proponują bonusy o wartości nawet 1000 zł. Na rynku pod tym względem dominuje jeden z młodszych bukmacherów, czyli LV BET.  LVBET kod promocyjny powoduje uruchomienie mnożnika x100. Oznacza to, że całkowity kurs kuponu zostaje pomnożony 100 razy. Jest to bardzo atrakcyjna opcja przy każdej wysokości wpłaty, natomiast im wyższy depozyt, tym wyższy bonus. Po pierwszym zaznajomieniu się z zasadą działania zakładów bukmacherskich taki bonus promocyjny może przynieść bardzo atrakcyjną wygraną.

Bukmacherzy ostatnio prześcigają się w ofertach zarówno dla nowych i stałych graczy, dlatego też warto śledzić strony poświęcone zakładom bukmacherskim, na których informacje tego typu są na bieżąco aktualizowane.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: