Który bukmacher ma najlepszą ofertę?

  • 28.05.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Który bukmacher ma najlepszą ofertę?
Osoby zajmujące się typowaniem wyników wydarzeń sportowych mogą korzystać z szerokiej gamy bukmacherów dostępnych w naszym kraju zarówno stacjonarnie, jak i online. Możliwość wyboru oferty w pełni dopasowanej do indywidualnych preferencji gracza, wysokie kursy i atrakcyjne bonusy – zalet dużej konkurencji na rynku bukmacherskim jest sporo. Sprawdź, jak wybrać najlepszego bukmachera i na co zwracać uwagę, porównując ich oferty.
  1. Liczba zdarzeń, dyscyplin i rozgrywek

  2. Wysokość kursów bukmacherskich

  3. Promocje i bonusy

  4. Opinie graczy

 

Liczba zdarzeń, dyscyplin i rozgrywek

 

Niektórzy gracze specjalizują się w typowaniu wyników rozgrywek tylko jednej dyscypliny lub jeszcze ściślej – wyłącznie konkretnej ligi: niemieckiej, angielskiej czy polskiej. Z kolei inni nie ograniczają się do konkretnych sportów, obstawiając zarówno siatkówkę, hokej na lodzie, piłkę ręczną, jak i koszykówkę czy coraz popularniejszy w ostatnich latach e-sport. Dla jednych więc najważniejsza będzie różnorodność oferty bukmacherskiej z wielu dyscyplin (np. oferta Forbet), dla innych – jak najwięcej zdarzeń do typowania, ale w ramach tylko jednych, ulubionych rozgrywek.

 

Wysokość kursów bukmacherskich

 

Czyli to, co w decydującym stopniu wpływa na wielkość wygranych. Oczywiście, poszczególni bukmacherzy na pierwszy rzut oka oferują bardzo zbliżone kursy, jednak wytrawni gracze szybko dostrzegą, gdzie da się ugrać więcej niż u konkurencji. Warto regularnie śledzić oferty kursowe wszystkich najpopularniejszych bukmacherów i analizować, kto jest w stanie zapłacić nam najwięcej. Ciekawie pod względem kursów prezentuje się np. oferta Etoto.

 

Promocje i bonusy

 

Nie ma chyba bukmachera internetowego w naszym kraju, który nie próbowałby przyciągnąć graczy bonusem lub promocją na start. Warto zwracać uwagę nie tylko na wysokość bonusów, ale również na zasady dotyczące obracania nimi oraz ich odbierania. Przykładowo: bukmacher A oferuje bonus 1000 zł, ale umożliwia jego odbiór dopiero po przekroczeniu 3-krotności obrotu bonusowego na koncie gracza, natomiast bukmacher B daje w prezencie 500 zł, lecz odbiór bonusu możliwy jest na znacznie prostszych zasadach.

 

Opinie graczy

 

Selekcjonując oferty bukmacherskie, warto zwracać uwagę na opinie innych, bardziej doświadczonych graczy. Wymiana obserwacji na forach dyskusyjnych czy portalach społecznościowych umożliwia zwrócenie uwagi na szczegóły i niuanse, które powodują, że jedna oferta jest korzystniejsza od drugiej. Oferta Fortuna – sprawdź opinie i zobacz, gdzie warto typować wyniki twoich ulubionych wydarzeń sportowych.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: