Jak wybrać bukmachera? 5 dobrych legalnych firm

  • 31.05.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać bukmachera? 5 dobrych legalnych firm
Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w typowaniu wyników zmagań sportowców, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – jest w czym wybierać. Lista legalnych bukmacherów w Polsce liczy już blisko 10 pozycji, a ich oferta nie sprowadza się tylko do popularnych dyscyplin, ale też sportów znacznie rzadziej obecnych w mediach. By ułatwić ci wybór odpowiedniej firmy, przygotowaliśmy zestawienie 5 buków, którzy cieszą się najlepszymi opiniami wśród klientów.
  1. ForBET

  2. LVbet

  3. Totolotek

  4. TOTALbet

  5. STS

 

forBET

forBET to firma obecna na polskim rynku od 3 lat. Mimo dość krótkiego stażu zdążyła już zdobyć szeroką rzeszę klientów. Ci doceniają przede wszystkim przejrzystą i łatwą w obsłudze stronę internetową, korzystne kursy, długą listę dyscyplin oraz możliwość obstawiania zakładów na żywo. Na wielkie zainteresowanie ofertą forBET wpływ mają też bonusy, z których mogą korzystać przede wszystkim osoby rejestrujące się na stronie.

 

LVbet

LVbet ogromną popularność zdobył między innymi dzięki zaplanowanej z wielkim rozmachem kampanii reklamowej, której twarzą został Kuba Błaszczykowski. Sama reklama nie byłaby jednak w stanie uczynić z LVbet jednego z czołowych polskich bukmacherów. Dużo ważniejsza okazała się przecież szeroka oferta sportów (ponad 40 pozycji, w tym sporty elektroniczne), dobre kursy oraz funkcjonalna strona umożliwiająca zawieranie zakładów.

 

Totolotek

Według badań rynkowych, Totolotek jest jednym z trzech najpopularniejszych polskich bukmacherów. Dlaczego tak wielu klientów zaufało właśnie tej firmie? Wpływ na ten stan rzeczy ma na pewno wielka liczba punktów stacjonarnych i rozbudowany system elektroniczny. Totolotek zalicza się również do najstarszych polskich bukmacherów – licencję od Ministerstwa Finansów otrzymał bowiem już w 2013.

 

TOTALbet

Gracze wybierający ofertę TOTALbet, pytani o to, dlaczego postawili właśnie na tę firmę, jako powody najczęściej wymieniają różnorodność wydarzeń oraz atrakcyjne kursy. Specjaliści potwierdzają takie „nieprofesjonalne” opinie, twierdząc, że usługi oferowane przez TOTALbet rzeczywiście reprezentują bardzo wysoki poziom. I choć pod firma nadal nie znalazła się na podium najpopularniejszych buków, wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie to się stanie – wciąż bowiem modyfikuje swoją ofertę.

 

STS

STS to kolejny bukmacher z grona najpopularniejszych polskich firm przyjmujących zakłady wzajemne. Jego największe atuty to korzystne kursy oraz duża baza dostępnych dyscyplin, wśród których znajdziemy także e-sport. O jakości usług świadczonych przez STS najlepiej świadczy fakt, że poza polskim rynkiem, firma działa także w jedenastu innych krajach.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: