Modelowanie linii żuchwy i likwidacja drugiego podbródka - Venus Legacy

  • 27.07.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Modelowanie linii żuchwy i likwidacja drugiego podbródka - Venus Legacy
Sport i zdrowy styl życia wykonują swoją pracę, na ulicy coraz więcej szczupłych ludzi o wysportowanych ciałach. Ale są takie strefy, tak zwane pułapki tłuszczu, z którymi bardzo trudno sobie poradzić bez pomocy kosmetologa i specjalnych zaawansowanych technologicznie urządzeń. Obecnie nowa gorączka ogarnęła świat, tysiące kobiet narzeka na tak zwany zespół stawu skroniowo-żuchwowego, dlatego zgłaszają się do kosmetologów, aby otrzymać zastrzyki z botoksu w okolicy szczęki.

Oczywiste jest, że rozluźnienie napiętych mięśni szczęki które zmniejsza obciążenie zębów i zapobiega ich ścieraniu, a także nadaje twarzy bardziej ostry zarys. Ale aby osiągnąć idealną linię podbródka, bez tak zwanego drugiego podbródka, botoks to dopiero początek. Wśród najbardziej skutecznych metod jest zabieg medycyny estetycznej Venus Legacy, który pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsc odpornych na diety. Zabiegom Venus Legacy można poddać się np. w klinice Soft Skin (softskin-clinic.pl/medycyna-estetyczna/).

Modelowanie linii żuchwy i likwidacja drugiego podbródka to tylko wstęp do możliwości Venus Legacy

Skóra traci elastyczność w wyniku naturalnych procesów starzenia, nadużywania słońca, palenia. Odnawianie komórek spowalnia osłabienie fibroblastów (komórek skóry produkujących kolagen i elastynę). Przede wszystkim zwiotczenie wiąże się z osłabieniem tkanki mięśniowej, skóra rozciąga się, powstaje jej nadmiar, w wyniku, czego następuje zwiotczenie skóry.

Venus Legacy wykorzystuje ciepło, aby w naturalny sposób zwiększyć produkcję kolagenu i rozbić komórki tłuszczowe, co zacieśnia zwiotczałą skórę, wygładza cellulit i sprawia, że ciało wygląda na szczuplejsze, bardziej wyrzeźbione i ujędrnione. Urządzenie wykorzystuje wielobiegunowe częstotliwości radiowe i pulsacyjne pola elektromagnetyczne do wytwarzania ciepła pod powierzchnią skóry.

Proces ten pomaga naturalnie zwiększyć włókna kolagenu i elastyny, jednocześnie zmniejszając objętość komórek tłuszczowych. Regulowane ssanie pulsacyjne (o nazwie VariPulse) delikatnie działa, aby pociągnąć skórę do góry, umożliwiając głębsze działanie energii zapewniając bardziej komfortowy i skuteczny zabieg. Rezultatem jest ciało, które wygląda na szczuplejsze i bardziej wyrzeźbione.

Venus Legacy rozpuszcza nadmiar tłuszczu nagromadzony na podbródku (chomiki), skóra staje się napięta, osiągnięty efekt to bardziej jędrna skóra i szczuplejszy owal twarzy. Wskazaniem do poddania się tej procedurze medycyny estetycznej jest wiotkość skóry podbródka, zwisający fałd skórny między brodą a szyją. Ponadto takie obszary jak: powieki, kości policzkowe i obszar pod oczami, skóra powyżej górnej wargi, dekolt, dłonie, brzuch, uda wewnętrzne mogą być z powodzeniem poddawane temu zabiegowi.

Venus Legacy

Jak działa Venus Legacy i jak modeluje twarz?

Wielobiegunowa częstotliwość radiowa na różnych głębokościach tkanki tłuszczowej pozwala na wytworzenie energii terapeutycznej o określonym poziomie oraz szybkie i równomierne ogrzewanie tkanki. Impulsowe pola magnetyczne wzmacniają efekty wielobiegunowej częstotliwości radiowej. Unikalna technologia Vari-Pulse zapewnia regulowany pulsacyjny efekt absorpcji, pomagając energii głęboko wniknąć w tkankę tłuszczową, zapewniając lipolizę, stymulując drenaż limfatyczny i aktywując krążenie krwi. Wielobiegunowa częstotliwość radiowa w połączeniu z pulsacyjnymi polami magnetycznymi bezpośrednio stymuluje fibroblasty i promuje produkcję nowego kolagenu.

Co oferuje zabieg za pomocą urządzenia Venus Legacy?

•   Napinanie i wygładzanie skóry twarzy, szyi i ciała

•   Redukcja zmarszczek i poprawa konturów twarzy

•   Likwidacja obrzęków i zmarszczek na twarzy

•   Wygładzenie skóry twarzy i redukcja zmarszczek wokół kości policzkowych

•   Likwidacja zmarszczek wokół ust

•   Eliminacja podwójnego podbródka, przywrócenie napięcia skóry i podkreślenie linii podbródka, poprawa linii kości żuchwy

•   Likwidacja zmarszczek i poprawa elastyczności skóry szyi.

Urządzenie Venus Legacy ogrzewając tkanki powoduje powstanie efektu liftingu skóry: zlikwidowany zostaje drugi podbródek, wygładzone fałdy nosowo-wargowe, usunięte zwiotczenie skóry twarzy. A wszystko to bez bólu, pacjent czujesz tylko ciepło. Wynik jest widoczny po pierwszym zabiegu. Skóra twarzy jest lepiej napięta, staje się bardziej jędrna i elastyczna. Zabieg Venus Legacy posiada doskonałe właściwości regeneracyjne i może być łączony z innymi zabiegami. Dobre rezultaty osiągane są poprzez połączenie z takimi zabiegami jak: laseroterapia, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, dzięki czemu skóra zostaje pobudzona do odbudowy.

 

 

 

Soft Skin Dermaclinic

ul. Dąbrowskiego 32/1u

50-457 Wrocław

Tel. 48 512 822 207

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: