Jak kreatorem online zaprojektować szafki kuchenne na wymiar?

  • 26.03.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Jak kreatorem online zaprojektować szafki kuchenne na wymiar?
Zakup kuchennych szafek, zarówno tych dolnych, jak i górnych dostarcza często właścicielom nowych mieszkań nieprzewidzianych trudności. Okazuje się, że np. wymarzona szafka kupiona w sklepie nijak nie pasuje do nietypowych wnęk kuchennych i nie da się jej w takiej przestrzeni estetycznie wykorzystać. Dobrym pomysłem stają się wtedy nowoczesne kreatory internetowe pozwalające na samodzielne zaprojektowanie szafki z uwzględnieniem wszystkich jej parametrów.

Kreator do szafek kuchennych - jak to działa?

Korzystając z rozwiązań do internetowego projektowania szafek, dostępnych np. na stronie https://www.fabrykamebli.pl/15-szafki-kuchenne-dolne-na-wymiar można w każdym detalu samodzielnie zdecydować jakie elementy ma zawierać dany meble. Fabryka Mebli zadbała tutaj o przygotowanie specjalistycznego kreatora, który uwzględnia cały szereg różnych parametrów i pozwala klientom na dowolne wariacje kolorystyczne i materiałowe związane z projektowanie szafek.

Kreator działa bardzo intuicyjnie: wybieramy w nim np. szafki kuchenne dolne na wymiar, a następnie typ szafki, który interesuje nas w pierwszej kolejności. Może to być szafka pod zlewozmywak (pojedynczy lub podwójny), szafka narożna, osobne szafki na szuflady, garnki, czy większe urządzenia do zabudowy. Następnie klikamy "zaprojektuj" i przechodzimy do konkretnych wytycznych, a tych jest tutaj naprawdę dużo!

Jakie parametry uwzględnia kreator online?

Wybierając wygląd szafek kuchennych można samodzielnie zdecydować o szeregu różnych wykończeń. Jakie rozmiary bocznych ścianek ma mieć szafka i w jakich kolorach zostaną wykonane fronty? Jaka będzie dla danej kuchni optymalna głębokość mebla i które kucia będą do niego najładniej pasowały? A to tylko początek z długiej listy kreatora. Z jego pomocą można też określić rodzaj płyty na fronty, kierunek usłojenia boków i frontów, wysokość nóżek i możliwość ich dodatkowego regulowania oraz ilość i typ otwierania szuflad. Na koniec system zapyta nawet czy chcemy aby otwory do uchwytów wywiercono automatycznie czy też wolimy zająć się tym na własną rękę.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: