Ranking hulajnóg elektrycznych

  • 27.05.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Ranking hulajnóg elektrycznych
Zbliża się lato, wakacje w tym roku co prawda nie będą takie same jak wcześniej, ale my znamy sposób, żeby się podczas nich nie nudzić. Stając się posiadaczem hulajnogi elektrycznej zyskujesz swobodę i niezależność w podróżowaniu. Nie musisz sprawdzać rozkładu jazdy i podróżować zatłoczoną komunikacją miejską. Dzięki hulajnodze elektrycznej szybko dotrzesz w umówione miejsce! A gdy znudzi Ci się miastowy zgiełk możesz wybrać się nią poza miasto. Jazda po nierównych ścieżkach leśnych na pewno dostarczy nieco adrenaliny. Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy dla Ciebie ranking najlepszych hulajnóg elektrycznych, które sprawdzą się zarówno do jazdy po mieście jak i na weekendowy wyjazd w teren. Naszym zdaniem warto zainteresować się modelami takimi jak:

Fiat 500 F500-F10K

Prędkość maksymalna hulajnogi to 25 km/h, a dystans jaki jest w stanie pokonać to 20 km. Tak dobre parametry to zasługa silnika o mocy 350 W oraz akumulatora o pojemności 7.5 Ah. Hulajnogę bez obaw można naładować w ciągu dnia, gdyż zajmie to tylko od 3 do 4 godzin. Dodatkowo, aby zmniejszyć jej maksymalną prędkość wystarczy tylko zmienić tryb jazdy na Eco i tym samym zredukować prędkość do 15 km/h.

Dla lepszego komfortu

Dla lepszego komfortu podczas jazdy hulajnoga Fiat 500 F500-F10K została wyposażona w 10-calowe koła oraz amortyzację, dzięki której jazda po nierównym terenie staje się płynna, a wszelkie wstrząsy zostają skutecznie wytłumione. Dodatkowo zamontowany na kierownicy wyświetlacz pokazuje wszystkie najważniejsze informacje takie jak: aktualna prędkość czy dzienny przebieg pojazdu. Jeśli chcielibyśmy przewieźć hulajnogę komunikacją miejską lub samochodem to wystarczy tylko ją złożyć i umieścić w dowolnym miejscu. Dzięki tej opcji urządzenie można schować w mieszkaniu w dogodnym miejscu, zmieści się ona nawet pod biurkiem.

Dla bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo podczas jazdy to podstawa. Fiat 500 F500-F10K posiada hamulec tarczowy, który skutecznie wyhamowuje urządzenie. Dodatkowym elementem bezpieczeństwa jest podest, który został wyłożony antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu zwiększa się stabilność użytkownika pojazdu. Oświetlenie LED, odblaski jak i tylne światła hamowania zwiększają widoczność drogi jak i samego kierowcy.

Techlife X5

Hulajnoga elektryczna 40km/h - doskonały wybór dla osób nielubiących się nudzić. Tak dużą prędkość zapewnia silnik o mocy 500 W. Natomiast akumulator LG o pojemności 10,4 Ah ładuje się 3 godziny i jest w stanie pokonać 40-kilometrową trasę bez przerwy na jednym ładowaniu. Dodatkowo hulajnoga została wyposażona także w tempomat, dzięki któremu można ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie,

Wszystko pod kontrolą

Kontrola nad urządzeniem jest możliwa dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi, na którym wyświetlane są informacje o aktualnej prędkości, przebiegu oraz poziomie naładowania baterii. Za jego pomocą można także ustawić stałą prędkość pojazdu. Hulajnogę można złożyć i zabrać ją ze sobą, gdzie tylko zechcesz.

Bezpieczna podróż

Jazda na hulajnodze elektrycznej to nie tylko dobra zabawa, ale także bezpieczne podróżowanie. Przednie oświetlenie LED w białym kolorze doskonale oświetli drogę, tylne czerwone światło zapewni dobrą widoczność hulajnogi. Przedni amortyzator sprężynowy oraz podwójny tylny amortyzator hydrauliczny sprawią, że wszystkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie zostaną wytłumione, a sama jazda stanie się niezwykle płynna.

Kugoo M2 PRO

Kugoo M2 PRO to hulajnoga, która doskonale sprawdzi się do jazdy po mieście jak i również pozamiejskich wypadów. Jej maksymalna prędkość to 25 km/h, a dystans jaki jest w stanie pokonać na jednym ładowaniu to 30 km. Kugoo M2 Pro została wyposażona w silnik o mocy 350 W oraz akumulator o pojemności 7.5 Ah. Czas ładowania hulajnogi wynosi od 4 do 6 godzin. Dodatkowo trzy tryby jazdy umożliwiają ograniczenie maksymalnej prędkości do 15 km/h oraz 20 km/h.

Komfortowe podróżowanie

Jazda Kugoo M2 PRO jest niezwykle komfortowa. Wszystkie istotne informacje takie jak: aktualna prędkość, wybrany tryb jazdy czy poziom baterii są wyświetlane na ekranie wyświetlacza, który znajduje się na kierownicy pojazdu. Dodatkowo hulajnoga posiada system szybkiego składania, dzięki któremu przechowywanie hulajnogi nie będzie sprawiać żadnego problemu. 8.5-calowe koła oraz przedni i tylny amortyzator sprawią, że jazda nawet po nierównym terenie będzie płynna i przyjemna. Dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nowinki technologiczne została stworzona aplikacja mobilna, dzięki której można sprawdzić przebyty dystans, lokalizacje GPS oraz zablokować zapłon hulajnogi.

Przede wszystkim bezpiecznie

O bezpieczeństwo podczas jazdy zadbają hamulce: elektryczny, tarczowy oraz nożny. Przednia, biała lampka LED doskonale oświetli drogę po zmroku, a czerwone tylne światło STOP zasygnalizuje innym uczestnikom ruchu drogowego zatrzymywanie się pojazdu. W Kugoo M2 Pro zadbano o szczegóły - antypoślizgowe wypustki znajdują się na rączkach kierownicy jaki i również na podeście. Hulajnoga posiada klasę wodoszczelności IP, dzięki czemu jazda w czasie niewielkiego deszczu nie uszkadza urządzenia.

Podaruj sobie radość z podróżowania i wybierz świadomie swój idealny model. Dzięki hulajnodze elektrycznej jazda po mieście nie będzie kojarzyć Ci się z męczącymi korkami drogowymi. W wolnej chwili zawsze możesz wybrać się w dłuższą podróż, poczuć wiatr we włosach i delektować się pięknem natury na świeżym powietrzu.

Sprawdź wszystkie modele na hulajnogi elektryczne ranking.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: